Покрівельні матеріали, які добре витримують буревії і не потребують особливого догляду, зараз важливіші, ніж будь-коли

Ось і настав грозовий період.

Покрівельні матеріали

 

Сьогодні ми часто чуємо в новинах про раптову зливу, сильний вітер і грозу з градом. Вони призводять до протікання даху, пошкодження будинку, й змушують людей терміново шукати покрівельників, щоб ті відремонтували дах до наступного буревію. Попри все, останнім часом дуже важко знайти покрівельників. І навіть якщо ви вчасно його знайдете, ремонт обійдеться вам у кругленьку суму.

Не кажучи вже про великі та багатоквартирні будинки, коли ремонт може виявитись навіть ще складнішим. Висота будівлі, питання щодо власності та відповідальності можуть значно ускладнити справу. Хотілося б уникнути всього цього, чи не так?

 

Як же можна уникнути ремонту даху після буревію?

Слід обрати покрівельний матеріал, який добре витримує буревії і не потребує особливого догляду. Легше сказати, ніж зробити. Чому?

Тому що традиційні покрівельні матеріали, які використовуються найчастіше, можуть не витримати важких погодних умов. Важку черепицю з глини та бетону може зламати град, а сильний вітер може її просто знести. Це ж стосується й легкої бітумної черепиці, яка може отримати пошкодження під впливом атмосферних явищ, і вже через 10 років її доведеться замінити. 

Якщо ці широко поширені типи покрівельних матеріалів можуть не впоратись з суворими погодними умовами, то який покрівельний матеріал може забезпечити надійний захист наших будинків від негоди?

 

Є покрівельний матеріал, який добре витримує буревії, про який ви могли й не чути

Далеко не всі дахи руйнуються після буревіїв чи потребують перекриття вже через десять років. Існують якісні покрівельні матеріали, які здатні служити 20-30 років. Окрім того, є особливі покрівельні матеріали з гарантією на 50 років. Є багато виробників, які можуть вам їх запропонувати. Але лише деякі виробники можуть позбавити вас головного болю через ремонт даху після буревію. Вам не доведеться турбуватись про своєчасний пошук покрівельника, наступну зливу чи шукати відповідний колір для заміни. Більше жодної заміни битої чи тріснутої черепиці!

Існує особливий покрівельний матеріал, який взагалі не потребує ремонту, бо здатен витримувати сильний вітер і град без будь-яких пошкоджень. Антикорозійний покрівельний матеріал майстерно вкритий вулканічним камінням, неодмінно вам підійде. Саме компанія GERARD виробляє унікальні покрівельні матеріали. Міцний метал забезпечує найкращий захист вашого будинку від граду. Унікальна методика горизонтального кріплення, яка використовується для покрівельних матеріалів компанії GERAD, дозволяє витримувати урагани, оскільки кожна черепиця кріпиться до даху 8 міцними цвяхами.

Такий покрівельний матеріал забезпечує водонепроникність даху незалежно від інтенсивності опадів. Черепиця компанії GERARD має різну форму і конфігурацію і підійде для будь-якої конструкції даху, а також дозволяє легко встановлювати додаткове приладдя, зокрема слухові вікна, вентиляційні отвори та труби. Недоліки інших матеріалів помітні в першу чергу на приладді для даху. Але тільки не з компанією GERARD.

Пошук завершено. Компанія GERARD представляє дах, який добре витримує буревії і не потребує особливого догляду.

Можна більше не хвилюватись через настання грозових періодів.

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму