березень 2019

Вартість покрівельних матеріалів Gerard

Нічого незвичайного. Просто перевернутий будинок в Польщі і черепиця GERARD Shingle

Вибирати нове взуття складно, але реально. Набагато складніше підбирати покрівлю для свого будинку. Потрібно ретельно зважити всі за і проти і врахувати безліч чинників: дизайн, гарантії, легкість монтажу, придатність до експлуатації в погодних умовах.

Саме тому до вибору покрівельних матеріалів досвідчені покрівельники, архітектори і власники будинків застосовують більш раціональний підхід. І в першу чергу звертають увагу на співвідношення ціни і якості. Також враховують те, що дешеві продукти в довгостроковій перспективі часто обходяться дорожче.

 

6 причин обрати Gerard

 

Купив і забув

 

На сталеву основу черепиці Gerard наноситься шар алюмоцинка Zincalume®. Він забезпечує найкращий захист від корозії і дозволяє покрівлі служити довго в будь-яких куточках земної кулі і в будь-яких умовах. Наша покрівля – ціна вашого комфорту.

Сертифікаційна організація BBA підтверджує стійкість матеріалу Gerard до будь-яких погодних умов упродовж 40 років.

Магія алюмоцинка

Розробники сталевих виробів з покриттям із алюмоцинка надали свої дані про знос матеріалів. Спостереження показали, що сполуки алюмінію і цинку служать у декілька разів довше, ніж просто цинкове покриття тієї ж товщини.

Залежно від умов навколишнього середовища термін служби алюмоцинка може бути у 4 рази більше, а в деяких випадках – навіть у 19 разів.

35-річні практичні тестування, проведені компанією AHI Roofing, підтверджують ці дані.

 

Офіційна гарантія – 50 років


AHI Roofing дає 50 років гарантії на черепицю Gerard. Для порівняння: інші виробники на дешеву металочерепицю дають 10-15 років гарантії, на дорогу – 30 років і вище, але естетика псується вже через 10-20 років. Якщо вам потрібна довговічна черепиця, ціна буде відповідною.

Тоді як звичайні покрівлі вимагають заміни після 20-30 років служби, за покрівлю Gerard вам доведеться заплатити лише один раз. Адже вона прослужить щонайменше 50 років.

На даху заводу AHI Roofing тестуються зразки черепиці уже 30+ років

Розкішні вілли на Філіппінах. Звичайно ж, покриті черепицею Gerard

Суворі кліматичні умови Gerard легко витримує

Кліматичні зміни стають причиною все більш непередбачуваних погодних умов. Однак покрівля Gerard, завдяки своїй багатошаровій структурі, без проблем справляється з примхами природи. Їй все по плечу: гігантський град в Австралії, цунамі і землетруси у Японії, тропічні зливи на Філіппінах.

 

Низькі витрати протягом терміну служби


Покрівля Gerard може вартувати більше, ніж деякі інші види черепиці. Однак в довгостроковій перспективі дешеві матеріали обходяться набагато дорожче, так як доводиться часто міняти пошкоджені елементи покрівлі, ремонтувати, фарбувати, а то і повністю все переробляти.

Хочете встановити дах на 50 років і забути про це? Вибирайте покрівельні матеріали, ціни на які не принесуть шкоди вашому гаманцю в майбутньому.

Швидкий і недорогий монтаж

Якщо вибрали черепицю Gerard для заміни старої покрівлі, знайте – посилювати кроквяну систему вам не доведеться. Більше того, в деяких випадках не обов’язково знімати стару покрівлю, так як профілі Gerard можна покласти поверх неї. А це суттєво знизить часові та фінансові витрати на монтаж.

 

 Де можна купити черепицю Gerard?

 

Офіційний дистриб’ютор черепиці Gerard в Україні – компанія «АСТ». З будь-яких питань телефонуйте, записуйтеся на зустріч – менеджери детально розкажуть про черепицю і з задоволенням покажуть зразки.

Черепиця Heritage Charcoal

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму