6 причин довіряти GERARD®

У 1957 році Луї Фішер винайшов першу у світі черепицю зі сталевою основою та покриттям із гранул натурального каменю. З того часу ми постійно вдосконалюємо наш продукт, щоб він надійно захищав будинки в будь-яких кліматичних умовах.

Історія наших досягнень – запорука впевненості домовласників з усього світу.

Ось причини, за якими люди обирають покрівлі Gerard.

Чудова покрівля за розумною ціною

Більшість наших покупців знають, що Gerard – це продукція преміум-класу. Часто вони дивуються, чому композитна черепиця коштує як керамічна чи цементно-піщана, а іноді навіть дешевша за них, якщо має набагато більше переваг.

Детальніше

Велика краса

Зовнішній вигляд вашого будинку частково залежить і від покрівлі. Обирайте матеріал, який навіть через десятиріччя збереже красу і цінність вашої нерухомості.

Детальніше

Легка покрівля, яка витримає сильний вітер

Чудові новини: покрівельні системи GERARD спроектовані, щоб витримати будь-яке випробування. Їм під силу навантаження від вітру більш, ніж в 6 кПа.

Детальніше

Покрівля GERARD не вимагає особливого догляду

Для наших покрівель не потрібен особливий догляд, крім періодичного очищення, особливо в зонах сильного забруднення або знаходження будинку поблизу лісів.

Детальніше

Швидка, але точна установка

Покрівлі GERARD встановлюються досвідченими професіоналами, навченими монтажу за найвищими стандартами.

Детальніше

Ідеальний вибір для реруфінгу

Заміна покриття з GERARD - легке завдання. Давайте визнаємо, що нікому не подобається міняти покрівлю. Коли ви наважуєтеся на заміну, вам хочеться, щоб це було зроблено швидко, недорого і без зайвих зусиль.

Детальніше
Знайдіть

найближчого до вас установника

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму