Земля обирає черепицю Gerard

У 1957 році Луї Фішер, новатор з Нової Зеландії, винайшов першу у світі черепицю зі сталевою основою та покриттям із гранул натурального каменю. Упродовж наступних 60 років продукт вдосконалювався за допомогою передових технологій. І сьогодні покрівлі Gerard експортуються в більш як 130 країн світу.

 

Глобальна присутність

Компанія AHI Roofing Ltd. – світовий лідер у виробництві композитної черепиці Gerard. Вона є частиною одного з найбільших новозеландських холдингів Fletcher Building, заснованого у 1909 році. Наші заводи знаходяться у Новій Зеландії, США, Угорщині та Малайзії. А 11 регіональних офісів розташовані по всьому світу. Таким чином, ми можемо забезпечити надійну покрівлю для мільйонів приватних і комерційних будинків на планеті.

 

Там, де AHI Roofing попереду, інші – йдуть за нею

AHI Roofing лишається ведучим гравцем на ринку ось уже 60 років. Тільки у 1990-х інші компанії визнали наш успіх і спробували змагатись, однак так і залишились у другому ешелоні. AHI Roofing продовжує досліджувати, розробляти і впроваджувати інновації, забезпечуючи потреби ринку в довговічній покрівельній продукції.

 

Найсучасніший завод у Європі

У 2009 році компанія AHI Roofing запустила новітнє виробництво в місті Варпалота (західна Угорщина). Сировину для заводу поставляють з Нової Зеландії.

 

Бренд GERARD є частиною глобальної RoofTG. Нашим власником є IKO industries, всесвітнє підприємство з більш ніж 3500 співробітниками та понад 25 виробничих фабрик по всьому світу.

 

Подивіться невеликий ролик про нашу історію, яка гідна сценарію фільму про Джеймса Бонда.

GERARD - оригінальна продукція з 1957

Історія інновацій

Детальніше
7263_0_20170302161050.jpg

Бачення

Світ, покупці і ролі змінюються, але одне незмінне: разом ми будуємо краще. Ось що робить композитну черепицю GERARD кращим вибором для вас.

Детальніше

Мета / Місія

Наша мета - забезпечити легку вагу, потужну і красиву покрівлю без турбот з 50-річною гарантією. Дізнайтеся більше про те, як ми реалізовуємо місію і надаємо покупцям, які вибрали GERARD, якісний покрівельний матеріал.

Детальніше
Мета / Місія
7297_0_20170302161423.jpg

Екологічна безпека

Композитна черепиця GERARD - один з найбільш екологічних матеріалів. Сталь, яку ми використовуємо для створення наших покрівель, - це один з найбільш екологічних матеріалів в світі. Дізнайтеся більше про вплив на навколишнє середовище.

Детальніше

Свіжі новини з життя Gerard

Читайте і надихайтесь

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму