вересень 2018

Замінюємо стару покрівлю на нову правильно і швидко

З черепицею Gerard замінити покрівлю можна за 2 дні

Замінити стару покрівлю на нову набагато легше, ніж будувати дах з нуля. Особливо якщо для реруфінгу ви обрали новозеландську композитну черепицю Gerard.

 

Гнучка, легка покрівля абсолютно не створює незручностей при транспортуванні і покрівельних роботах. Вона не кришиться, не б’ється, не ламається. З монтажем легко справляється один покрівельник. Однак найголовніше – досить часто не потрібно навіть змінювати кроквяну систему. А це істотна економія і грошей, і часу.

Незважаючи на те, що реконструювати дах простіше, ніж будувати новий, припуститися помилок в роботі може кожен. Як їх уникнути і що робити, щоб нова покрівля прослужила упродовж обіцяних 50 років? Про це і поговоримо.

Будинок в Чорногорії до реруфінгу

Будинок в Чорногорії до реруфінгу

Будинок в Чорногорії після реруфінгу

Будинок в Чорногорії після реруфінгу

ДЕМОНТАЖ СТАРОЇ ПОКРІВЛІ

 

Знімати старе покриття потрібно обережно, не пошкодивши кроквяну систему. Також для безпеки стежте, щоб під будинком нікого не було.

Спочатку потрібно зняти антени, мансардні вікна, інженерні комунікації (якщо вони є). Потім – всілякі комплектуючі: оклади, коники. І лише тоді можна починати демонтаж самої покрівлі, рухаючись зверху вниз. Матеріал спускають за допомогою спеціальних пристосувань.

Якщо дах покритий жорсткою покрівлею, потрібно викрутити саморізи або висмикнути обценьками цвяхи і по черзі спускати листи шиферу, черепиці або металочерепиці на землю.

Лайфхак. Щоб покрівля випадково не з’їхала, на момент вилучення кріплення зафіксуйте її дротом з гачкоподібним кінцем.

М’яку покрівлю потрібно розрубати спеціальною сокирою або зрізати штроборізом невеликі квадратні ділянки і скинути на землю.

Лайфхак. Якщо не хочете витрачати час і сили на прибирання прибудинкової території, можете постелити під будинком брезент або поліетилен.

Замінюємо стару покрівлю на нову правильно і швидко

Черепицею Gerard можна покрити дах будь-якої складності

Вибір нового покриття

 

Перш ніж обирати покрівлю за красою, обов’язково викличте досвідченого покрівельника, щоб він вивчив несучу здатність вашого будинку, стан і міцність кроквяної системи. Можливо, та покрівля, яка вам сподобалася візуально, не підходить за вагою. І знадобитися ще зміцнювати кроквяну систему.

Згідно ДБН, дах, незалежно від того, яке на ньому покриття, повинен витримувати навантаження 200 кг/м2. Сюди входить також снігове і вітрове навантаження. Винятком є ​​керамічна і сланцева покрівлі – конструкція даху повинна витримувати 250 кг/м2.

Якщо потрібна швидка заміна


Якщо не хочеться морочитися зі зміцненням конструкції даху, та й часу особливо немає, тоді черепиця Gerard – ідеальний варіант. Вона легка і гнучка, тому покрівельник впорається з реруфінгом від двох днів до тижня, в залежності від площі даху і складності проекту.

Для ще більшого пришвидшення покрівельних робіт компанія AHI Roofing розробила унікальні профілі Gerard Diamant. Площа одного листа Gerard Diamant на 10% більше, ніж площа інших профілів Gerard. У деяких випадках черепицю можна покласти навіть поверх існуючої покрівлі. Знімати старий матеріал не обов’язково.

Крім того, гарантія на композитну черепицю Gerard – 50 років. А значить, наступна планова реконструкція даху буде не скоро.

Якщо потрібна консультація щодо реруфінгу вашого будинку за допомогою Gerard, звертайтеся до нашого офіційного партнера AСT. Менеджери з задоволенням вам все розкажуть і навіть проведуть екскурсію по шоуруму із зразками черепиці.

Черепиця GERARD Diamant, колір Tuscany

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму