9 питань про заміну покрівлі

Коли ви хочете замінити Ваш старий дах, ви бажаєте скористатися надійною та довговічною системою покрівлі. Крім того, ви хочете обирати з різних дизайнів і стилів, які підійдуть до Вашого будинку якнайкраще.

Що стосується монтажу, метою кожного домовласника є швидка, недорога та з мінімальною метушнею заміна даху. І саме покрівельники компанії «Gerard» є професіоналами в цій справі; нижче наведено покрокове керівництво до проекту з заміни покрівлі. Перш ніж домовлятися з якими-небудь покрівельними підрядниками, проведіть своє власне дослідження.

Дахи GERARD® дозволять Вам створити стиль, який поєднує в собі різні стилі керамічної черепичної, дерев’яної або м’якої покрівлі. Система відповідає технічним вимогам легкої покрівлі, це означає, що Ваша стара конструкція даху не потребуватиме укріплення та посилення з дахом від GERARD, які можуть знадобитися для деяких інших покрівельних матеріалів, наприклад, у випадку важкого даху з керамічної черепиці або бетону. Дахи GERARD можуть монтуватися також на схилах від 12 градусів без жодних протікань.

Звільнить власне життя від турбот про покрівлю

Вибір щодо покрівлі, який ви зробите, матиме довгострокові наслідки. Зробіть його правильно, і життя буде легшим і безпечнішим для вас та Вашої родини – жодних турбот про протікання, технічне обслуговування або екстремальну погоду.

Ваш новий дах може додати цінності Вашому будинку

Ваш реруфінг-проект також є можливістю покращити зовнішній вигляд Вашого будинку, внаслідок чого може бути збільшена його ціна продажу.

Тепер давайте подивимося на найбільш поширені запитання щодо реруфінгу! Читайте далі!

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму