Дахи для екстремальних погодних умов

з 1957 року

7 профілів у вишуканій палітрі кольорів

Чому мільйони людей з різних куточків світу обирають GERARD?

У 1957 році Луі Фішер винайшов першу у світі черепицю зі сталевою основою та покриттям із гранул натурального каменю. З того часу ми постійно вдосконалюємо наш продукт, щоби він надійно захищав будинки в будь-яких кліматичних умовах. Історія наших досягнень – запорука впевненості домовласників з усього світу. Ось причини, за якими люди обирають покрівлі Gerard.

Луї Фішер з командою тримають перший листок черепиці Gerard

Понад 60 років тому Луї Фішер – новозеландець, який хотів покращити світ, – винайшов першу у світі металочерепицю з посипкою із кам’яної крихти. І створив бренд Gerard Roofing System в рамках компанії AHI Roofing.

Всі ці десятиріччя в стінах власного науково-дослідного інституту компанія працювала над поліпшенням свого продукту, впроваджуючи нові технології. І їй вдалося підкорити світ.

Сьогодні композитні покрівлі Gerard надійно захищають мільйони будинків у понад 120 країнах світу. Черепиця пройшла випробування в складних кліматичних умовах і не підвела домовласників. Вона пережила часті землетруси у Новій Зеландії, цунамі у Японії і на Філіппінах, спекотне літо в Австралії, урагани в Америці, крижані зими Сибіру, ​​градопади у Європі. І тепер готова стати надійним дахом вашого будинку.

Виробник AHI Roofing дає гарантію 50 років на свій покрівельний матеріал.

І це виправдано не тільки науковими дослідженнями, але і багаторічними спостереженнями за властивостями вже встановленої на будинки черепиці в різних погодних умовах.

Перші покрівлі Gerard були встановлені 60 років тому в Новій Зеландії і продовжують функціонувати дотепер.

 

Чому Gerard – надійний матеріал для даху будинку

 

У 7 разів легший за керамічну черепицю

Відповідно, навантаження на структуру даху у 7 разів менше.

Покрівля Gerard зроблена з тонких сталевих листів, за рахунок чого її можна легко і швидко монтувати, зручно транспортувати. Комплект черепиці для невеликого даху реально перевести навіть у кузові пікапа.

Кращий вибір для заміни старої покрівлі

Якщо хочете поміняти стару покрівлю на Gerard, посилювати кроквяну систему не потрібно. Це значно заощадить ваші гроші і час.

На даху заводу AHI Roofing 60 років тестуються зразки черепиці, зроблені за різними технологіями

Приватний будинок в Чорногорії – до реруфінгу

Приватний будинок в Чорногорії – до реруфінгу

Приватний будинок в Чорногорії – після реруфінгу

Частный дом в Черногории – после реруфинга

Колір Бургунді

Простий монтаж

Димарі, мансардні вікна, вентиляційні та антенні виходи не ускладнюють монтаж покрівлі Gerard. Композитну черепицю легко згинати за допомогою листкогнучкого верстату і різати ножицями або гільйотиною. Водночас кам’яна крихта не обсипається по краях.

Кольори натурального каменю

Gerard – єдиний у світі виробник, який у покритті черепиці використовує природний гранулят каменів, стійких до УФ-випромінювання і термонагрузок. І не використовує штучні барвники. А значить, ваш дах не змінить колір упродовж всього терміну служби.

Лінійка черепиці «Жерард» нараховує 7 профілів у 25 відтінках.

Безшумність під час дощу

Ні проливні літні дощі, ні градопади, ні дощі з жаб не турбуватимуть ваш сон. За рахунок верхнього покриття з кам’яної крихти і продуманої системи кріплення композитної черепиці, передача звуку всередину будинку мінімальна.

Не можна пробити градом

Град діаметром до 3 см не може пошкодити черепицю, це доведено на практиці. Градини діаметром до 9 см зможуть прим’яти метал, а пробити – ні.

В Австралії, в Сіднеї, в 1999 році трапилося трагічне стихійне лихо, яке увійшло в історію, – випав град розміром з перепелине яйце. Деякі градини досягали розміру тенісного м’яча.

Багато шиферних та черепичних дахів постраждало, в той час як матеріали для покрівлі Gerard отримали лише невеликі вм’ятини.

Покрівля Gerard має найвищий рейтинг міцності за міжнародним стандартом UL.

Затримка снігу

Знову-таки допомагає шорстке покриття з кам’яної крихти. Воно утримує сніг на даху до тих пір, поки той не розтане. Водночас небезпечні лавиноподібні замети і бурульки не утворюються. Тому немає необхідності встановлювати снігозатримувачі, які псують візуальне враження.

Покрівельні матеріали GERARD

Офіційна гарантія на черепицю - 50 років

Вогнестійкість

Сучасні покрівельні матеріали Gerard зроблені із сталевих листів, вкритих алюмоцинком. Вогнестійкість також посилюється гранулятом каменю, який міцно тримається на сталі завдяки унікальному базовому шару на основі акрилу.

Кожен листок металочерепиці кріпиться у 8 точках, тому ризик обвалення даху або потрапляння іскор усередину будинку вкрай низький.

Гарантія півстоліття

AHI Roofing з упевненістю дає 50 років гарантії на покрівлі Gerard Roof. Для порівняння: інші виробники на металочерепицю з бюджетного сегменту дають 10-15 років гарантії, на дорогу – 30 років і вище. Але тут і вартість відповідна, і естетика псується вже через 10-20 років.

Довговічність і стійкість до корозії забезпечує захисний шар алюмоцинка Zincalume® – запатентована новозеландська розробка.

Покрівельні матеріали GERARD

Де купити композитну черепицю Gerard?

 

В асортиментній лінійці Gerard є рішення для професійного і приватного будівництва. Завдяки гнучкості черепиці, її можна встановлювати на покрівлі різних форм і створювати справжні архітектурні шедеври.

Магазин покрівельних матеріалів AСT знаходиться в Києві за адресою: вул. Н. Голего, 7в, офіс № 4.

Хочете побачити, як буде виглядати ваш будинок з покрівлею Gerard? Подивіться у нашому симуляторі. А розрахувати приблизну вартість черепиці допоможе калькулятор. Переконайтеся у перевагах вибору композитної черепиці в декілька кліків.

Знайдіть

найближчого до вас установника

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму