Покриття з натуральної кам΄яної крихти

Покриття з натуральної кам΄яної крихти

Gerard найбільший у світі виробник, який в покритті черепиці використовує природний гранулят новозеландської кам’яної породи. У ньому немає штучних барвників.

Крихта з вулканічних каменів Нової Зеландії наноситься на базовий шар, вона стійка до УФ-випромінювання і термічних навантажень. Отже, ваш дах не змінить колір протягом всього терміну служби.

Хочете неординарний колір?

Якщо мрієте покрити свій будинок черепицею незвичайного кольору, у вас є всі шанси виділитися. Ми створюємо відтінки за межами натуральної палітри, покриваючи гранулят кольоровою керамічною оболонкою і прозорою акриловою глазур’ю.

Для керамічного покриття використовуємо стійкі до високих температур пігменти, завдяки яким покрівля довго не буде вицвітати. Пігмент вводиться у гранули при температурі 900°С за допомогою зв’язувальної системи із силікату і глини. Цей процес називається «керамізація».

Більш ніж 30-річні випробування даної технології не показали суттєвої різниці по зміні кольору, в порівнянні з використанням однієї лише кам’яної породи.

Ваша покрівля захищена від зовнішніх факторів, як Falcon Heavy від космосу

100-відсотковий захист покрівлі GERARD забезпечують унікальні сполучні властивості основного шару. Саме завдяки йому кам’яна крихта залишається на покрівлі протягом усього строку служби.

 

Mr. G
Ваш помічник

Містер G допоможе вибрати найнадійнішу покрівлю для завтрашнього клімату. Ви з ним потоваришуєте ;)

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму