Покриття з натуральної кам΄яної крихти

Покриття з натуральної кам΄яної крихти

Gerard найбільший у світі виробник, який в покритті черепиці використовує природний гранулят новозеландської кам’яної породи. У ньому немає штучних барвників.

Крихта з вулканічних каменів Нової Зеландії наноситься на базовий шар, вона стійка до УФ-випромінювання і термічних навантажень. Отже, ваш дах не змінить колір протягом всього терміну служби.

Хочете неординарний колір?

Якщо мрієте покрити свій будинок черепицею незвичайного кольору, у вас є всі шанси виділитися. Ми створюємо відтінки за межами натуральної палітри, покриваючи гранулят кольоровою керамічною оболонкою і прозорою акриловою глазур’ю.

Для керамічного покриття використовуємо стійкі до високих температур пігменти, завдяки яким покрівля довго не буде вицвітати. Пігмент вводиться у гранули при температурі 900°С за допомогою зв’язувальної системи із силікату і глини. Цей процес називається «керамізація».

Більш ніж 30-річні випробування даної технології не показали суттєвої різниці по зміні кольору, в порівнянні з використанням однієї лише кам’яної породи.

Ваша покрівля захищена від зовнішніх факторів, як Falcon Heavy від космосу

100-відсотковий захист покрівлі GERARD забезпечують унікальні сполучні властивості основного шару. Саме завдяки йому кам’яна крихта залишається на покрівлі протягом усього строку служби.

 

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму