Покрівлі GERARD стійкі до будь-яких погодних явищ. Немає причин для занепокоєння, чи не так?

Покрівельні системи GERARD спроектовані так, щоб витримати практично все, що може трапитися внаслідок негоди.

Сильні вітри? Вас захистить GERARD!

Навіть якщо ураган наближається на швидкості 160 км / год, наші покрівлі це витримають!

Дізнайтеся більше про наш легендарне тестування впливу ураганів.
 Наша покрівля надійно захистить ваш будинок навіть від найсильніших буревіїв. В чому секрет?

Унікальна система горизонтального кріплення GERARD

Екстремальні погодні умови (Переваги захисту від негоди)

Кожен лист черепиці має 8 точок кріплення на цвяхи до обрешітки. Таким чином, зрушення покриття від впливу сильного вітру практично виключено. Інші покрівельні покриття закріплюються до системи вертикального кріплення, яка може мати пошкодження при сильному вітрі.

Запитайте у наших покрівельників, чи доводилося їм ремонтувати покрівлю GERARD, пошкоджену впливом бурі або сильного вітру.

Величезний град і сніг? Вас захистить GERARD!

Черепиця GERARD витримує град до 30 мм в діаметрі.

Серйозні зміни в кліматі можуть викликати град великого розміру, який може пошкодити покрівельне покриття. Але тільки не покрівлю GERARD! Наші покриття стійкі до граду до 30 мм в діаметрі. Навіть великий град до 90 мм не може пробити наші покрівлі, а значить, зберігається погодостійкість.

Завдяки покриттю кам’яними гранулами, покрівлі GERARD буквально охороняють ваше життя. Шорстка текстура не дозволяє снігу сходити з покрівлі лавиноподібно і утримує його на місці, поки сніг не розтане природним шляхом. Покрівлі GERARD витримують велику вагу снігу без шкоди для покрівельного покриття навіть в сильний мороз!

Зима, лід і сніг? З GERARD це просто привід для веселощів!

А ваша покрівля виглядає навіть краще без конструкцій, що утримують сніг.

Запитайте у наших покрівельників, чи доводилося їм ремонтувати покрівлю GERARD, пошкоджену градом.

Пожежа? Вас захистить GERARD!

Ваш будинок максимально захищений з GERARD.

При пожежі будинок може обвалитися під вагою покрівлі. Але тільки не з покрівлею GERARD! Наша покрівельна система стійка до займання, оскільки сталева основа не запалюється і запобігає поширенню полум’я. Кожен лист черепиці має 8 точок кріплення, а це значить, що покрівля не може обрушитися, а іскри не зможуть проникнути в будинок. Наші покрівлі витримали міжнародні випробування на вогнестійкість.

Землетрус? Вас захистить GERARD!

Легші до 7 разів за цементно-піщану або керамічну черепицю, покрівлі GERARD витримують екстремальні умови, включаючи землетруси. Є офіційні підтвердження того, як більш важкі покрівлі змушували будинки руйнуватися, тоді як покрівлі GERARD на тій самій вулиці залишалася цілими і мінімально збитковими. Легші конструкції стін витримують легку вагу покрівлі, а унікальна система установки гарантує надійне кріплення покриття до кроквяної системи.

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму