НЕЗВИЧАЙНІ УМОВИ ВИМАГАЮТЬ ОСОБЛИВОЇ ЧЕРЕПИЦІ

НЕЗВИЧАЙНІ УМОВИ ВИМАГАЮТЬ ОСОБЛИВОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Черепиця GERARD Diamant у кольорі Charcoal захищає мансарду

 

Будинки бувають різні. Бувають «середньостатистичні» або краще сказати — звичайні. А бувають такі будинки, які виходять за межі «звичайності»; назвемо їх особливими.

Ці будинки особливі тому, що, наприклад, піддаються впливу особливих умов навколишнього середовища, екстремальніших за ті, з якими стикаються середньостатистичні будинки. Вони можуть бути розташовані в горах або на березі моря та знаходитися під впливом сильних вітрів, снігопадів або злив.

Крім того, такі будинки можуть мати незвичайні конструктивні особливості. Наприклад, їх схил даху може бути більш пологим, ніж у середньостатистичних будинків, або ж у них можуть бути більш складні вимоги до покрівлі. Очевидно, що для таких незвичайних будинків потрібні особливі покрівельні рішення.

Ви один із тих, кому теж потрібна особлива покрівля?

Черепиця GERARD може дати відповіді на ваші питання.

 

  • ЧЕРЕПИЦЯ З ШУМОІЗОЛЯЦІЄЮ ДЛЯ МАНСАРД

Одним із критичних чинників в облаштуванні житлових приміщень на мансардному поверсі є захист від шуму. Можливо, за проєктом вашого будинку ваш дах має бути легким, але при цьому вам напевно не захочеться чути стороннього шуму ззовні. Завдяки своїй металевій основі композитна черепиця GERARD має невелику вагу, а її рельєфне покриття з натурального каменю гасить шум дощу по даху. До того ж система кріплення, при якій черепиці перекривають одна одну, також обмежує поширення звуку.

Один із щасливих володарів черепиці GERARD, що живе на мансардному поверсі, поділився з нами своїми враженнями:

«У мене була можливість порівняти, і хочу сказати, що GERARD відрізняється від інших легковагих дахів тим, що його покриття з кам’яної крихти справляється з ізоляцією від шуму набагато краще. А ще дах дуже привабливо виглядає! Взагалі, при виборі черепиці захист від шуму був для нашої родини критерієм номер один, оскільки ми живемо на мансардному поверсі, і нам зовсім не хотілося страждати через гучний дах. Чесно кажучи, після цього придбання багато друзів, які бували у нас в гостях, цікавилися нашим дахом, і він справив на них приголомшливе враження», —  Себастіан Золтан, Ерд, Угорщина

 

  • ДАХ ІЗ ПОЛОГИМИ СХИЛАМИ

Кут нахилу даху в деяких будинках дуже маленький, і далеко не кожна черепиця підійде для покрівлі. Для таких особливих умов потрібно крівельне рішення, спеціально створене для дахів із пологим схилом. Черепиця GERARD® нерідко встановлюється для дахів із малим кутом нахилу. Фактично мінімальний допустимий кут нахилу становить 16 % (9 °). Однак для отримання технічної сертифікації офіційний мінімум становить 21 % (12 °), залежно від моделі. Довжина схилу даху може досягати 20 метрів.

Форма черепиці та технологія штампування гарантують як подовжню, так і поперечну водонепроникність даху. Система невеликих панелей, що кріпляться зі зміщенням стиків, створює герметичність, необхідну для дахів із пологим схилом. Краї металочерепиці GERARD® підняті, що забезпечує відмінну ізоляцію навіть при сильному вітрові.

 

  • ДАХИ В ГІРНИЧИХ РАЙОНАХ

Гори — це не тільки приголомшлива краса природи, а й справжнє випробування для покрівлі будинків. Плануючи будівництво в гірській місцевості, варто подумати не лише про красиві види, але й урахувати всі складності цього особливого середовища. Покрівля з пластин деревини — дранка — дуже поширена в гірській місцевості, однак не може забезпечити міцність і безпеку даху протягом тривалого часу. Дерев’яні дахи уразливі до сильного вітру та граду, не кажучи вже про їх пожежну небезпечність.

Спеціально для таких будинків компанія GERARD розробила черепицю GERARD SHAKE.

Вона так само приваблива, як і традиційна дерев’яна покрівля, але постачається з 50-річною гарантією, що свідчить про її довговічність і безпечність краще за будь-які слова. Виготовлена зі стійкої до корозії міцної сталі, ця черепиця встановлюється горизонтально й має цілих 8 точок кріплення. У світі мало покрівельних матеріалів інших виробників, які можуть зрівнятися з GERARD SHAKE в надійності та захисті вашого будинку в гірській місцевості.

До того ж завдяки її малій вазі, цю черепицю легко доставити навіть у важкодоступні місця, і при цьому вона не розіб’ється по дорозі.

Нарешті, що важливо, привабливий вигляд покрівлі GERARD® не зіпсовано снігозатримувачами. Зерниста структура натурального кам’яного покриття черепиці виконує функцію, аналогічну снігозатримувачам. Під час відлиги тала вода стікає з даху під настилом снігу через дрібні заглибини в зернистій поверхні черепиці. Таким чином, сніг тане, залишаючись на даху.

У вас є особливий будинок?

У нас є особлива черепиця.

Зацікавлені?

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму