Чи може дах бути красивим, міцним і водночас легким?

Ви пам’ятаєте телевізійну рекламу 90-х років про шампунь, який — вперше — був до того ж і кондиціонером? Так, це Wash & Go. Ймовірно, це був перший шампунь, який використовував широко поширений у наш час термін «2 в 1». Це був шампунь і кондиціонер в одній пляшці. Чудова ідея, чи не так?

Чи може дах бути красивим, міцним і водночас легким?

 

Виникає питання, чи можуть покрівельні вироби запропонувати нам особливий комфорт і вигоду від поєднання більшої кількості переваг?

Чи не було б чудово мати дах, який поєднує в собі найкраще з трьох ключових переваг?

 

  1. МИ ВСІ ХОЧЕМО МАТИ ДАХ, ЯКИЙ ВИГЛЯДАЄ КРАСИВО

Без сумніву, кожен хоче, щоб його будинок зовні був гарним. Це пояснює, чому глиняна черепиця настільки популярна. Бетонна черепиця також чудово виглядає. А як щодо сталевої черепиці? Спершу на думку спадає краса, чи не так? Не всім подобається вигляд пофарбованої металочерепиці.

  • Чи знаєте ви, що існує особливий вид міцної металочерепиці, який не фарбується, а покривається крихтою з натурального каменю?
  • Чи знаєте ви, що ця черепиця може виглядати так само красиво, як і глиняна черепиця, і ця схожість настільки дивовижна, що ви не бачите різниці?
  • Чи знаєте ви, що компанія GERARD виробляє цю чудову металочерепицю з кам’яним покриттям?

 

  1. МИ ВСІ ХОЧЕМО МАТИ МІЦНИЙ ТА ДОВГОВІЧНИЙ ДАХ

Гарний дах не буде мати цінності, якщо він не зможе захистити ваш будинок. Надійний та довготривалий захист — це, мабуть, найцінніший актив, який може забезпечити дах. Існує тендітна черепиця, як-от глиняна або бетонна, яка може зламатися під час грози з градом, її може здути сильний вітер. Є й інші покрівельні рішення, які можуть вас розчарувати, як-от недорога бітумна черепиця, яка може зазнати пошкоджень внаслідок вивітрювання та впливу ультрафіолетових променів. Практично не існує незруйновної сталевої черепиці, яка водночас була би стійкою до корозії, якою є черепиця GERARD. Завдяки алюмінієво-цинковому покриттю іржа не може її пошкодити. Не дивно, що компанія GERARD пропонує 50-річну гарантію, завдяки якій ви можете бути абсолютно спокійні під час покупки нового даху.

 

  1. ЛЕГКА ВАГА ЯК ДОДАТКОВИЙ БОНУС

Ну, найімовірніше, коли ви вибираєте новий дах, легка вага займає далеко не перше місце у вашому списку побажань. Ми це визнаємо. Але чи замислювалися ви коли-небудь про те, наскільки (більше) грошей та дерев’яної сировини потрібно витратити, щоб звести масивний дах для важкої черепиці, такої як глиняна чи бетонна? А чи думали ви коли-небудь, що можете зекономити всі ці кошти, обравши легку черепицю? Вага черепиці GERARD становить лише 1/7 ваги важкої бетонної та керамічної черепиці. Ви лише порахуйте!

 

Забудьте про 2 в 1!
Новий тренд — це 3 в 1. Лише в продукції виробництва GERARD Roofing Systems.

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму