СЕКРЕТНИЙ ІНГРЕДІЄНТ КРАСИ GERARD: НАТУРАЛЬНА КАМ΄ЯНА КРИХТА

СЕКРЕТНИЙ ІНГРЕДІЄНТ КРАСИ GERARD: НАТУРАЛЬНА КАМ΄ЯНА КРИХТА

 

Усім нам подобаються природні матеріали.

Ми мріяли створити міцну, легку дахівку, яка водночас має природний і привабливий зовнішній вигляд.
Компанія GERARD пропонує вам особливу покрівлю, вкриту натуральною кам’яною посипкою. Окрім інших переваг, натуральність також означає безпеку для довкілля, адже сталеву черепицю GERARD можна повністю переробити.

 

Кожен камінь проходить 7 кроків від своїх природних умов до вашого даху:

 

1. Камені відбираються з урахуванням їхньої твердості та стійкості до впливу води, ультрафіолету й кислотних дощів.Це забезпечує як привабливий зовнішній вигляд, так і захисні властивості черепиці.

СЕКРЕТНИЙ ІНГРЕДІЄНТ КРАСИ GERARD: НАТУРАЛЬНА КАМ΄ЯНА КРИХТА

2. Каміння подрібнюється до розмірів, що відповідають належним характеристиками, щоби гарантувати, що отримана крихта надасть вашому даху максимально красивого і природного вигляду.

СЕКРЕТНИЙ ІНГРЕДІЄНТ КРАСИ GERARD: НАТУРАЛЬНА КАМ΄ЯНА КРИХТА

 

3. Якщо природний колір каменю нам подобається, ми зберігаємо його в надії, що він сподобається і вам.

4. Якщо треба додати більше кольорів, щоби ви могли обрати найкращий варіант для свого дому, кольорові гранули одержують у результаті подрібнення непрозорої алюмосилікатної метаморфічної породи. Фарбувальний шар на частинках основи — це тверде покриття на основі мінеральних закріплювальних і фарбувальних пігментів, яке затвердіває за температури близько 500 °C. Цей шар є гарантом тривалого терміну служби покрівлі. Ретельно відібрані жаротривкі пігменти, стійкі до ультрафіолетового випромінювання, забезпечують неймовірно красиві кольори, які не вицвітають із часом.

 

СЕКРЕТНИЙ ІНГРЕДІЄНТ КРАСИ GERARD: НАТУРАЛЬНА КАМ΄ЯНА КРИХТА

 

5. Після вибору кольору й надання кам’яній крихті потрібного розміру, її наносять так, щоби забезпечити чудове покриття усієї поверхні дахівки.  Суцільне й рівномірне покриття є відмітною особливістю нашої продукції. Його якість ретельно контролюють професійні оператори й контролери відділу технічного контролю.

6. Нарешті, кожна панель черепиці GERARD вкривається чудовим захисним покриттям — верхнім шаром глазурі. Це особливий прозорий шар, який розроблений для забезпечення високої міцності поверхні, стійкості до екстремальних погодних умов, а також мінімізації можливих пошкоджень у процесі установки.
Хоча вибір кольорів для кам’яної крихти дуже широкий, майже всі покриття є матовими. Крім того, хоча посипка із самого початку надійно зафіксована на черепиці за допомогою основного шару, цей шар і далі твердішає впродовж шести місяців після виготовлення панелі.
Останній шар, що наноситься на черепицю, — акрилова глазур, — додатково покращує надійність і довговічність нашої композитної дахівки. Міцна, тонка плівка проникає між кам’яними крихтами, з’єднуючись із базовим шаром і надаючи панелям прозорого «мокрого блиску» після висихання.

 

Вам уже не терпиться вибрати улюблений колір кам’яної посипки на своєму даху? Перейдіть до: Таблиці кольорів GERARD

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму