Нам дуже важливо співпрацювати з регіональними партнерами. Це дозволяє скоротити транспортні маршрути і зменшити викид CO. За наявності можливості, ми обираємо транспортування залізницею.

Детальніше

Сталь може бути перероблена нескінченну кількість разів без втрати якості. Коли термін служби покрівлі GERARD добігає кінця, вона не повинна відправлятися на звалище. Покрівельний матеріал може бути перероблений на іншу продукцію.

Детальніше

Цементно-піщані і керамічні покриття є більш масивними і важкими. Для доставки покрівлі, що потрібна для одного будинку, необхідна вантажівка середнього розміру.  Така сама вантажівка може за один раз доставити дахове покриття GERARD в кількості, достатній для 10 будинків, використовуючи менше енергії, а значить, спалюючи менше вуглецю.

Детальніше

У порівнянні з цементно-піщаною або керамічною черепицею, композитна не вимагає підсиленої кроквяної конструкції, а значить, економить ресурси. Іншими словами, для покрівель GERARD потрібно менше деревини, ніж для цементно-піщаних або керамічних покрівель.

Детальніше
Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму