Структура матеріалів

Уявіть, що подряпини та інші незначні пошкодження на сталевій основі черепиці затягуються, як рани на шкірі. Хоч це і здається чимось надто фантастичним, але такою є реальність у Gerard. В основі профілів лежать сталеві листи, вкриті алюмоцинком.

Алюмоцинк – захисний антикорозійний сплав, який містить 55% алюмінію, 43,4% цинку і 1,6% кремнію. Алюміній надійно захищає сталевий профіль від корозії протягом багатьох десятиліть, а цинк заповнює дрібні пошкодження та подряпини. Покрівля «самовідновлюється» в разі невеликих пошкоджень.

Майже у кожному середовищі покрівлі Gerard показали виняткову якість і значно підвищений строк служби порівняно з даховими покриттями із захисним шаром гальфану (95% цинку, 5% алюмінію) і 100% цинку.

 

ТОНКОЩІ ВИРОБНИЦТВА

 

В процесі виробництва листи черепиці штампуються до нанесення кам’яної крихти і випалу, що значно підвищує стійкість покриття. Після цього на конвеєрній лінії на аркуші послідовно наносять так званий базовий шар на основі акрилу, кам’яну крихту і акрилову глазур. Завдяки тому, що посипання кам’яною крихтою і випал відбуваються після штампування, покриття виходить рівномірним і без мікротріщин, які можуть утворюватися на згинах продукції.

Наша черепиця вкрита красивою кам’яною крихтою вулканічної породи і шаром прозорого акрилу, що додає приємний блиск гранулам.

Як результат розкішна покрівля GERARD без зайвих турбот. Хочете таку? Тоді навіщо відкладати? Телефонуйте нам уже зараз!

 

Mr. G
Ваш помічник

Містер G допоможе вибрати найнадійнішу покрівлю для завтрашнього клімату. Ви з ним потоваришуєте ;)

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму