Структура матеріалів

Структура матеріалів

 

Уявіть, що подряпини та інші незначні пошкодження на сталевій основі черепиці затягуються, як рани на шкірі. Хоч це і здається чимось надто фантастичним, але такою є реальність у Gerard. В основі профілів лежать сталеві листи, вкриті алюмоцинком.

Алюмоцинк – захисний антикорозійний сплав, який містить 55% алюмінію, 43,4% цинку і 1,6% кремнію. Алюміній надійно захищає сталевий профіль від корозії протягом багатьох десятиліть, а цинк заповнює дрібні пошкодження та подряпини. Покрівля «самовідновлюється» в разі невеликих пошкоджень.

Майже у кожному середовищі покрівлі Gerard показали виняткову якість і значно підвищений строк служби порівняно з даховими покриттями із захисним шаром гальфану (95% цинку, 5% алюмінію) і 100% цинку.

 

ТОНКОЩІ ВИРОБНИЦТВА

 

В процесі виробництва листи черепиці штампуються до нанесення кам’яної крихти і випалу, що значно підвищує стійкість покриття. Після цього на конвеєрній лінії на аркуші послідовно наносять так званий базовий шар на основі акрилу, кам’яну крихту і акрилову глазур. Завдяки тому, що посипання кам’яною крихтою і випал відбуваються після штампування, покриття виходить рівномірним і без мікротріщин, які можуть утворюватися на згинах продукції.

Наша черепиця вкрита красивою кам’яною крихтою вулканічної породи і шаром прозорого акрилу, що додає приємний блиск гранулам.

Як результат розкішна покрівля GERARD без зайвих турбот. Хочете таку? Тоді навіщо відкладати? Телефонуйте нам уже зараз!

 

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму