Алюміній-цинк vs. Цинк-алюміній vs. гальванізований метал

Який сплав краще підходить для вашої покрівлі?

 

Gerard має свою власну дослідницьку базу, яка поєднує в собі лабораторну роботу та спостереження на випробувальному майданчику.

Дах офісу AHI ROOFING перетворено на своєрідний полігон, де з 1979 року під сонцем і дощем, в умовах суворого прибережного клімату Нової Зеландії, випробовуються наші і конкурентні дослідні зразки черепиці з різними технологіями покриття.

Також, в 1982 році в двох різних локаціях на березі Тихого океану кілька будинків були покриті металевою покрівлею з різними захисними покриттями: оцинкована сталь (100% цинк), гальфан (95% цинку і 5% алюмінію) і алюмоцинк (43,4% цинку, 55% алюмінію, 1,6% кремнію). Ці покрівлі були встановлені один біля одного.

 

Які результати експерименту?

 

Покрівля із оцинкованої сталі була замінена через 14 років, а з захисним покриттям гальфан через 16 років. Черепиця з захисним шаром алюмоцинку залишилася в хорошому стані після 32 років служби. Випробування тривають.

Результати спостереження за черепицею із захисним шаром алюмоцинку навіть в умовах суворого приморського клімату не виявили ознак наскрізної корозії на торцях листів або на основній поверхні. За своїми характеристиками вона перевершує черепицю з оцинкованої сталі із захисним шаром гальфан. Особливо це помітно в місцях накладання листів черепиці.

Сталь із захисним шаром алюмоцинку в лабораторних і польових випробуваннях показала себе як кращий матеріал для покрівлі.

Доведено по всьому світу

 

Навіть найбільші виробники сталі стверджують, що алюмоцинк перевершує оцинковану сталь і гальфан.

Ми в GERARD впевнені, що захисний шар алюмоцинку забезпечує найтриваліший термін служби черепиці.

 

 

Перевага

 

Захисний шар алюмоцинку забезпечує суперстійкість до корозії. Це означає, що ваша покрівля прослужить в рази довше, ніж покрівля з оцинкованої сталі.

Тому ми сміливо пропонуємо 50-річну гарантію на покрівлі GERARD.

Алюміній-цинк vs. Цинк-алюміній vs. гальванізований метал

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму