Що врахувати при виборі нової покрівлі?

  • Вона має захищати Ваш будинок: сьогодні зміни клімату можуть призвести до будь-якої екстремальної погоди де б ми не знаходилися. Ваша покрівля повинна бути готова до завтрашнього клімату. Легкі металеві покрівлі добре захищені від урагану та землетрусу: той факт, що покрівельна система Gerard розроблена, щоб витримати майже що завгодно, заспокоює. Горизонтальна система кріплення кожної композитної плитки у 8 різних точках до обрешітки дійсно заспокоює домовласників. Недивно, що покрівля Gerard може протистояти навіть ураганам, захищаючи Вашу сім’ю та власність. Інші системи покрівлі вимагають спеціальних кріплень та/або матеріалів для зон з сильними вітрами. Люди, що живуть у сейсмонебезпечних районах, часто вибирають, щоб над їх головою була покрівля Gerard зі сталевою основою, аніж еквівалентний бетонний черепичний дах, вага якого у 10 разів більше. Наші легкі та міцні покрівлі були добре перевірені під час останніх землетрусів в Кентербері. 
  • Переходьте на якість, а не на доступність: покрівля, врешті-решт, призначена на все життя і Ви не хочете міняти її так часто, як автомобілі. На ринку представлена покрівля з терміном придатності всього 15 років. Ви не хочете знову зіткнутися з усіма проблемами і витрачати всі гроші. Дізнавшись, що GERARD пропонує 50-річну гарантію, люди часто здивовані тим, що загальна вартість покрівлі Gerard зі сталевою основою і покриттям з гранул натурального каменю може бути дешевшою, ніж бетонна черепична покрівля, адже все враховано для довгострокової перспективи. Якщо ви живете в прибережній зоні або зоні з сильними вітрами, то покрівля Gerard, найімовірніше, буде найдешевшим варіантом з-поміж інших типів покрівлі, адже для її монтажу не потрібно спеціальних матеріалів або кріплень, щоб впоратися з екстремальними умовами. 
  • Гарний зовнішній вигляд, розроблений на совість: Ваша покрівля вносить значний вклад в загальний зовнішній вигляд Вашого будинку, тому вибір матеріалів, які гарно виглядають протягом десятиліть і надають привабливості Вашому будинку, що збільшує вартість при перепродажу, – є важливим рішенням. Черепиця GERARD відрізняється своїм покриттям з вулканічного каменю, вона є надлегкою, міцною, але виглядає так само гарно, як будь-яка інша керімічна або бетонна черепиця. Крім того, багатошарове покриття, технологія захисту від ультрафіолету та спеціальні світлостійкі пігменти забезпечують чудову стійкість до вигорання та зміни кольору, завдяки чому Ваш будинок надовго виглядатиме як новий. Навіть якщо Ваш будинок побудований на березі моря, покрівля Gerard не вимагатиме жодних спеціальних матеріалів, додаткового покриття або додаткових кріплень. Випробування показують, що корозійна стійкість сталевих покрівельних матеріалів з алюмінієво-цинковим покриттям у вісім разів краща, аніж у інших сталевих покрівельних виробів. 
  • Безпроблемна покрівля (або, краще сказати, покрівля без зайвої мороки): покрівля Gerard майже не потребує технічного обслуговування: у покрівлі Gerard зі сталевою основою і покриттям з натурального каменю немає пошкоджених або зміщених черепичних листів після літніх штормів, а також жодних пошкоджень від замерзання взимку. 
  • У випадку заміни покрівлі краще діяти швидко, але точно: покрівля Gerard встановлюється лише покрівельниками Gerard, досвідченими, професійними підрядниками, які пройшли підготовку з монтажу по найвищим стандартам на фірмі GERARD. Коли прибуває Ваша покрівля Gerard, вона поставляється з усім необхідним. Наші покрівельники прибувають зі спеціалізованим обладнанням для різки та вигинання, тому процес монтажу відбувається швидко, без будь-яких затримок. Що стосується інших типів металевих покрівель, то їх монтаж вимагає нарізки панелей покрівлі за межами майданчика. До монтажу більшої частини даху практично неможливо взяти розміри захисних покрівельних фартухів, що може затягнути на кілька днів процес монтажу, адже такі фартухи також виготовляються в інших місцях.
Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму