Як відбувається заміна покрівлі?

  • Вам потрібен експерт з покрівлі: коли Ви звертаєтеся до компанії Gerard, ми зв’язуємо Вас з найближчим покрівельником Gerard. Він не є співробітником GERARD, він є незалежним підрядником, який пройшов навчання в нашій компанії і спеціалізується на встановленні даху GERARD.
  • Прибуття покрівельника: покрівельник GERARD прибуде до Вас, щоб оглянути Ваш дах. Він запропонує Вам професійну пораду та проінформує про будь-які деталі, які Вас цікавлять. Нарешті, він безкоштовно надасть Вам Ваш індивідуальний проект з заміни покрівлі.
  • Визначтесь з датою: після прийняття пропозиції, зазвичай оплачується завдаток у розмірі 50% і відразу ж на узгоджену дату планується проведення робіт. (Майте на увазі, що всі покрівельні роботи залежать від погоди, тому досить важко дотримуватися чітких дат!)
  • Великий день: процес монтаж даху зазвичай займає близько тижня і складається з наступних чітких та практичних кроків:
  1. Встановлення будівельних риштувань (лісів) та заходів безпеки на краях даху
  2. Видалення старого покрівельного матеріалу та його утилізація за межі майданчика
  3. Перевірка опорної основи даху, підготовка поверхні та, при необхідності, встановлення нової покрівельної обрешітки
  4. Монтаж нового даху в комплекті з усіма кутовими кроквяними ногами, кониками, захисними покрівельними фартухами тощо (зазвичай близько одного дня)
  5. Прибирання навколо Вашого будинку та остаточна перевірка нового даху
  • Остаточне завершення робіт: решта платежу підлягає сплаті після остаточного завершення робіт, покрівельник Gerard надає Вам гарантійний сертифікат та інструкцію з технічного обслуговування.
Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму