Що я повинен знати, перш ніж вибрати нову покрівлю?

  • Як кажуть, собака - на все життя, а не тільки на Різдво. Так само і з вибором покрівлі. Вибір покрівлі – це довгострокове рішення. Подумайте про те, що відповідатиме архітектурі всього будинку. Мода приходить і йде; а Ваша покрівля, ймовірно, стоятиме протягом десятиліть.

  • Розташування Вашого будинку є важливим фактором. Якщо Ви знаходитесь біля узбережжя або в районі, відомому завдяки сильному вітру або екстремальній погоді з великою кількістю снігу, слід зайнятися пошуком покрівельної системи, яка допоможе звести до мінімуму можливі проблеми з корозією, протіканням або обвалом даху. І нам, безумовно, відома одна така покрівельна система, стійка до екстремальної погоди;)

  • Якщо серйозніше, торгівля покрівельними матеріалами – це окремий спеціалізований вид торгівлі. Це не робота для загального будівельника чи першокласного самозабудовника. Переконайтеся, що Ви не надаєте цю роботу якійсь людині, котра стверджує, що є майстром на всі руки.

  • Цінові пропозиції на покрівлю можуть бути складними та оманливими. Переконайтеся, що Ви включили всі витрати, – наприклад, будівельний папір, обрешітку покрівлі, витрати на оплату праці та інші матеріали, пов’язані з покрівлею, для порівняння з аналогічними показниками.

  • Вивчіть свої варіанти, перш ніж приймати рішення. Першим кроком є пошук – в Інтернеті, на вулиці, по телефону та в бесідах з іншими власниками житла. Даний розділ – Дізнайтеся про покрівлю/Learn About Roofs – розроблений для того, щоб допомогти Вам з пошуком підходящої покрівельної системи, щоб Ви могли прийняти рішення, з яким Ви будете щасливо жити протягом найближчих десятиліть.
Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму