Як обрати колір покриття для мого будинку?

Покрівля - це велика частина будинку. Тому вибір кольору може бути важливим рішенням для домовласника. Якби ви могли візуалізувати вашу покрівлю за допомогою онлайн-конфігуратора! На щастя, у нас є такий. Будь ласка, клікніть на Конфігуратор GERARD

Якщо вам потрібна допомога, то ми підготували для вас поради експертів, які допоможуть підібрати колір покрівлі.

 • Кольори покриття

  При виборі кольору покриття експериментуйте з контрастними кольорами або зверніть увагу на тонкі відмінності. Краще уникати точного збігу. Зовнішня кольорова схема працює на різниці кольорів. Якщо ви плануєте змінити колір стін вашого будинку, спочатку краще обрати колір покрівлі, оскільки асортимент кольорів фарби завжди ширше, ніж колірних рішень для покрівлі. Майте на увазі, що покрівля відповідає за 30% візуального ефекту вашого будинку, тому важливо точно підібрати колір! Прикладіть зразки колірних рішень для покрівлі до пофарбованих стін, щоб знайти правильну комбінацію.

  Деталі
  Ви здивуєтеся, наскільки важливі деталі, наприклад, жолоби, карнизи, звиси й ринви. Більшість консультантів за кольором згодні, що краще підбирати жолоби і колір покрівлі одного кольору, але бувають винятки. Звиси і стоки не є декоративними елементами, тому чим менше вони непомітніші – тим краще.

 • Тепло і сонячне світло на вашій покрівлі

  Ваша покрівля поглинає тепло від сонця і пропускає його у ваш будинок. Світлі кольори мають більшу рефлективність, ніж темні. Тому в будинку може бути прохолодніше, наприклад, за рахунок вибору більш світлого відтінку для покрівлі. Не варто, однак, перегинати палицю і замовляти білу покрівлю. Не забудьте про теплоізоляцію - це найкращий захист від спеки та холоду.

 • Інші поради щодо вибору кольору

  Профіль і скат покрівлі, як і оточення будинку, можуть зіграти важливу роль у створенні візуального образу.

  Коли колір обраний, переконайтеся, що поруч з будинком можна розмістити предмети того ж кольору, але меншого розміру: до 3 різних локацій (наприклад, поштова скринька, садовий сарай і двері гаража або паркан). Розміщення таких колірних плям, особливо перед будинком, створить гармонійний і збалансований вигляд.

  Не покладайтеся на кольори в брошурі, адже якість друку часто не відображає точний колір. Використовуйте зразки кольорів.

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму