Скільки це коштує?

Коли справа доходить до витрат на покрівлю, люди часто потрапляють у пастку. Переконайтеся, що Ви не стаєте жертвою одного з наступних міфів:

 • Покрівля залишається покрівлею, навіть якщо вона дешевша: якщо Вам потрібно замінити Вашу нову дешеву покрівлю, через 15-20 років Вам окупиться така заміна. У довгостроковій перспективі Ви платите менше, якщо Ви інвестуєте один раз в покрівлю GERARD з 50-річною гарантією. І Ви позбавляєте себе усіх труднощів, які виникають під час звичайного великого реруфінг-проектом.
 • Ціна за квадратний метр черепиці – тільки це має значення. Черепиця деяких виробників часто позиціонується або знижується до привабливої низької ціни навмисне, але їх покрівельні аксесуари (наприклад, коники, розжолобки, захисні покрівельні фартухи тощо) коштують надзвичайно дорого. Вартість монтажу також може бути більшою, аніж дешевої покрівельної плитки. Завжди порівнюйте повну вартість покрівлі різних марок.
 • Підготовчі роботи не входять у вартість нової покрівлі. Ну а що стосовно демонтажу старої дерев’яної покрівельної конструкції та спорудження нової, щоб надати їй достатньої міцності для укладення нової важкої керамічної або бетонної черепиці? У випадку з покрівлею Gerard жодні з цих додаткових непередбачених витрат не завдадуть шкоди Вашому бюджету. Покрівля Gerard в сім разів легша, аніж глиняна або бетонна черепиця, і тому Ваша стара дерев’яна конструкція даху може бути достатньо міцною, щоб витримати її. Покрівлю Gerard можна навіть встановити прямо на старий дах, що заощадить багато грошей і часу.

Інші фактори, що впливають на вартість будь-якої покрівлі:

 • Новий будинок або заміна покрівлі: заміна покрівлі потребує додаткових витрат, таких як демонтаж та вивезення старої покрівлі.
 • Чи слід замінити ізоляцію у зоні стелі? Набагато простіше і швидше встановити ізоляцію, коли нема даху. Ізоляція стелі – це там, де Ви зможете відчути найбільшу різницю у забезпеченні теплом Вашого житла. Заміна ізоляції за відсутності даху є простішою та часто дешевшою, ніж її заміна за наявності покрівлі. Ваша ізоляція потребує заміни, якщо її товщина менше 12 см, містить отвори або відсутні частини, або якщо вона вже гнила та пошкоджена.
 • Розмір: Великі, більш складні покрівлі, як правило, коштують дорожче; однак вартість квадратного метра може зменшитися завдяки великому розміру покрівлі.
 • Вибір продукту: вибраний Вами профіль, оздоблення та колір можуть впливати на вартість, оскільки деякі варіанти дорожче, ніж інші.
 • Складність дизайну: як правило, чим більше кутів має Ваш дах, тим більша вартість. Стиль даху також впливає на вартість.
 • Розташування: витрати на транспортування та близькість до найближчого покрівельника впливають на вартість.
 • Доступ до майданчика: щоб дістатися до деяких незвичних майданчиків, може знадобитися спеціальне обладнання.
 • Висота даху: на деяких майданчиках під час монтажу знадобляться додаткові будівельні ліси та захисні конструкції від падіння з покрівлі.
 • Нахил покрівлі і простір між балками: покрівлі з більшим кутом нахилу або більшим простором між балками загалом коштують дорожче. У двоповерхових будинках від облицювання та нахилу покрівлі залежить тип захисного покрівельного фартуха, необхідного для верхнього поверху.
 • Додаткові складнощі: димоходи, мансардні вікна, вузькі кутові кроквяні ноги та асиметричні вирізи збільшать витрати на покрівлю.
Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму