Всі кольори черепиці Gerard натуральні, стійкі до УФ-випромінювання

Зробіть фото біля будинку з дахом від Gerard. І подивіться на нього через 20-30 і навіть 50 років: ви будете приголомшені. Колір покрівлі буде практично таким, як у день покупки. Ні, ми не винайшли машину часу. Ми просто робимо якісну черепицю.

Gerard – найбільший у світі виробник, який використовує для покриття черепиці крихту з новозеландських вулканічних каменів. Більшість кольорів – натуральні, і лише кольори не з природної палітри підсилюємо застосуванням так званої технології «керамізації». Покриваємо гранули каменю натуральною новозеландською глиною, додаємо стійкі до ультрафіолету пігменти і запікаємо в печі.

В асортиментній лінійці Gerard є рішення для професійного і приватного будівництва, а також величезний вибір кольорів. Перець, кедр, сапфір, лісовий зелений, іспанський червоний - всього 25 відтінків у 7 профілях для прикраси будь-якого будинку.

КОМПОЗИТНА МЕТАЛОЧЕРЕПИЦя GERARD CLASSIC – ВІЧНІ ЦІННОСТІ

 

Gerard черепиця серії Classic – прекрасне рішення для класичної і сучасної архітектури. Вона однаково доречно виглядає на похилих дахах комерційних будівель, заміських будинків чи дитячих садків.

Сумніваєтеся у виборі між двома колекціями? Беріть Classic. З усієї лінійки Gerard це найуніверсальніший профіль за формою і текстурою. Він підходить для покриття дахів будь-яких форм і стилів. При монтажі можна легко обходити слухові вікна, димарі, антенні виходи.

У палітрі Classic 13 кольорів.

КОМПОЗИТНА ЧЕРЕПИЦЯ GERARD CLASSIC

Коллекция GERARD DIAMANT

GERARD DIAMANT – ПЛОЩА ПОКРИТТЯ БІЛЬШа НА 10%

 

Цей профіль став кульмінацією усіх напрацювань компанії AHI Roofing за останні 60 років. На створення черепиці Diamant інженерів надихнув найміцніший і найдовговічніший мінерал у світі – алмаз.

У лінійці 17 кольорів. І нехай черепиця Diamant блищить не так яскраво, як справжні діаманти, але приносить стільки ж естетичного задоволення.

Профілі Diamant на 10% більші за площею, ніж інші профілі Gerard. Ви заощадите і на часі установки, і на кількості аркушів.

За рахунок збільшеної площі Diamant став матеріалом-рекордсменом серед інших профілів Gerard по використанню у реконструкціях дахів. Мала вага листків дозволяє без проблем укладати їх поверх існуючої покрівлі. Знімати старий покрівельний матеріал не обов’язково, як і посилювати кроквяну систему.

Купити композитну черепицю Diamant, а також подивитися на рішення кольрорів можна у нашого офіційного дистриб’ютора.

GERARD HERITAGE – УСПАДКОВУЄМО КРАЩЕ


Типовий для Середземномор’я профіль з подвійною облямівкою на хвилі. Стійко тримає оборону від палючого сонця в приморському кліматі.

Черепицю Heritage також використовують для покриття затишних шале у снігових країнах. Завдяки хвилястим формам, вона ще краще затримує кучугури снігу на даху, поки той не розтане.

У палітрі 16 класичних кольорів.

Колекція Gerard Heritage

Колекція Gerard Milano

Gerard Milano – La dolce vita

 

 

Цей профіль розробили італійські дизайнери. Вони надихнулися вузькими вуличками і величною архітектурою Риму. Завдяки м’яким хвилястим вигинам і теплим кольорам, композитна черепиця «Жерард» Milano стає частиною культури середземноморської та континентальної Європи.

Milano випускається у сонячній кольоровій гамі (13 відтінків). Родзинка палітри – традиційний «під старовину» колір Rustiqe – теракотовий з темно-червоною крихтою.

Тільки уявіть: Середземне море, сонце, прохолодна тінь старовинних черепичних дахів, нескінченні прогулянки і усміхнені люди... В Італії таке життя називають dolce vita. І це – суть Gerard Milano.

Gerard Shake – текстура автентичної дерев’яної покрівлі

 

У 17-му столітті європейські переселенці привезли з собою до Америки незвичайну покрівельну традицію. Вони розколювали сокирою стовбур кедра на невеликі плитки і круглі зрізи. А потім покривали цими шматочками дахи своїх будинків. Така покрівля надійно захищала від погодних примх і при цьому красиво виглядала.

Дизайнери Gerard створили черепицю, яка зовні нагадує автентичну дерев’яну покрівлю ручної роботи.

У лінійці Shake 15 колірних рішень. Кожен відтінок відтворює натуральну красу дерев’яної покрівлі.

Колекція Gerard Shake

Колекція Gerard Shingle

Gerard Shingle – сучасна дранка

 

Ви знаєте, що таке дерев’яна дранка? Вона була популярна на початку 20-го століття в європейських селах. Невеликі пластини з кедра або глини викладалися внапусток на дахи будинків.

Інженери Gerard відтворили вигляд тривимірних пластин автентичної дранки. Покрили черепицю кам’яною крихтою, і вуаля – до вашої уваги найяскравіша лінійка Gerard Shingle.

Профілі Shingle представлені в 7 кольорах.

GERARD SLATE – СЛАНЦЕВА КРАСА

 

Коли наші розробники подорожують по світу, вони обов’язково черпають ідеї для нових покрівель. Gerard Slate – не виняток. На створення цього профілю дизайнерів надихнули автентичні сланцеві покрівлі старовинних замків і палаців у Великобританії, Німеччині, Франції, Ірландії і країнах Балтії.

Профілі Gerard Slate витримують неймовірні термічні навантаження і екстремальні погодні умови. Це краса, яка не змінюється протягом століть.

Ми пропонуємо Gerard Slate у 3 кольорах, які найкраще відображають природну красу сланцю. Вибирайте дах, під яким буде спокійно в будь-яку погоду.

Единбурзький замок в Шотландії, покритий автентичною сланцевою покрівлею

7 профілів черепиці Gerard

Композитна черепиця: ціна у Києві

 

Кількість листків для покрівлі вашого будинку можна розрахувати на калькуляторі.

Офіційний дистриб’ютор черепиці Gerard в Україні – компанія «АСТ». З будь-яких питань телефонуйте, записуйтеся на зустріч – менеджери детально розкажуть про черепицю і прайс, із задоволенням покажуть зразки.

Незалежно від того, будуєте ви середземноморський будиночок, гірське шале, сучасний таунхаус або дачу в селищі, - у нас є чудові пропозиції. Покрівля Gerard допоможе зробити ваш будинок найзатишнішим місцем на планеті, надійно захищеним від будь-яких погодних негараздів.

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму