серпень 2018

З чого складається композитна черепиця Gerard

Суперстійка черепиця Gerard

Композитна черепиця Gerard неодноразово демонструвала феноменальну стійкість до екстремальних погодних умов, таких як сильні морози, урагани, град розміром з куряче яйце і нестерпна спека. Як тонке і легке покриття здатне витримувати таке величезне навантаження упродовж 50 років, а то і довше? Давайте розберемося.

Черепиця Gerard складається з 8 шарів. Кожний з них захищає попередній шар і забезпечує міцне зчеплення між ними. Верхні шари з кам’яної крихти виконують не тільки захисну, але й естетичну роль.

Усі покриття наносяться завдяки тиску, тому черепиця не тріскається за перепадів температур. Однак секрет надзвичайної витривалості профілів полягає у самих шарах. Про це розповімо докладніше.

Сталевий лист: упевненість в основі

 

Жорсткість, міцність і легка вага черепиці Gerard – заслуга сталевої основи. Для виробництва заготовок використовуються найкращі марки сталі. Вони достатньо гнучкі для формування профілів і доволі жорсткі – при великих навантаженнях не деформуються. По черепиці вільно може пересуватися людина будь-якої комплекції, дотримуючись простих заходів обережності.

Як показує практика, покрівля Gerard витримує навантаження, з якими інші покрівлі не справляються. В Австралії та Словенії градини діаметром до 9 см не змогли пробити профілі Gerard, а тільки незначно погнули їх. Водночас черепичні та шиферні дахи були дуже пошкоджені.

Однак сталь має свої недоліки. Насамперед вона піддається корозії в умовах підвищеної вологості. Саме тому розробники захищають сталеві заготовки Gerard ще на ранніх стадіях виробництва.

8 шарів черепиці Gerard

Унікальне алюмоцинкове покриття захищає черепицю від корозії

АЛЮМОЦИНКОВЕ ПОКРИТТЯ

 

Алюмоцинк – професійне захисне покриття, яке містить близько 55% алюмінію, 43,5% цинку і 1,6% кремнію. Алюміній надійно захищає сталевий профіль від корозії, цинк – від подряпин (покрівля «самовідновлюється» при невеликих пошкодженнях), кремній – від роз’їдання кислотами. Gerard – перший виробник у світі, який використав алюмоцинк для покрівельного матеріалу.

Алюмоцинк наноситься тонким шаром з обох боків профілю.

Акрилова смола

 

Після алюмоцинку йде полімерне покриття з акрилової смоли завтовшки 1–2 мікрона. Воно блокує можливу появу мікротріщин при профілюванні заготовок. Крім того – підвищує з’єднувальні властивості з базовим шаром.

Після нанесення акрилової плівки заготовки профілюють.

 

Непорушна база

 

Як декоративна кам’яна крихта тримається на сталевих листах? Тут немає магії. Вся справа в базовому покритті. Воно виготовляється з преміальної акрилової смоли у двох кольорах: коричневому та чорному, для органічного поєднання з різними відтінками крихти.

Базовий шар не тільки утримує кам’яний гранулят, але й захищає сталеву основу від впливу вологи та ультрафіолету.

Крім того, у складі унікального базового покриття є альгіцид, який пригнічує розростання лишайників і цвілі на покрівлі. Також він забезпечує чистоту води, зібраної з даху. Таку воду можна застосовувати для побутового та сільськогосподарського використання.

Це цікаво

За результатами експертизи Всесвітньої організації охорони здоров’я, дощову воду, накопичену на покрівлі Gerard, можна пити. Вона відповідає критеріям питної води.

Композитна черепиця Gerard Diamant

Декоративна базальтова крихта, якою покривають черепицю

Кам’яна крихта

 

Базальтова крихта забезпечує не тільки привабливий вигляд покрівлі, але й надійний захист базового шару. Колірна гамма підбирається з урахуванням стійкості до впливу води, ультрафіолету і кислотних дощів. Розмір гранул відбирається так, щоб на всі 100% вкрити базовий шар. Повноту і рівномірність покриття ретельно перевіряють інспектори та оператори у процесі виробництва.

 

Декоративна глазур

 

Після нанесення базальтової крихти її заливають тонким шаром прозорої акрилової глазурі. Застигаючи, плівка надає черепиці характерного глянцевого блиску і неймовірної ударостійкості.

Тепер ви знаєте все про черепицю Gerard. Ну, або майже все. Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших партнерів AST. Вони із задоволенням проведуть консультацію та екскурсію по своєму шоуруму, повному зразків.

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму