січень 2020

Конструкція даху під черепицю Gerard

Готель у Закопаному

Композитну черепицю Gerard використовують для покриття дахів приватних будинків, готелів, ресторанів і навіть багатоповерхівок. Вибір конкретного профілю також залежить від того, який кут нахилу у скатної покрівлі.

Покрівельні листи Classic, Heritage і Milano можна укладати на скат від 12° до 90°, Shake і Shingle – на схил у 15-90°. Черепицю Alpine Slate – від 15°, Diamant – від 14°.

 

ЯК ВЛАШТОВАНА ПОКРІВЛЯ?

 

Кроквяна система

Спочатку облаштовують жорсткий каркас з крокв під скатну покрівлю. Йому потрібно з честю витримати навантаження сильних вітрів і снігопадів.

Чим легше дах, тим простіше буде конструкція крокв. Під неважкі покрівельні покриття найчастіше використовують дерево. Іноді несучу основу виконують з металу.

Металева основа може бути обрана за примхою архітектора / замовника або через комплексних снігових / вітрових навантажень і великовагового покрівельного матеріалу. Наприклад, керамічної або цементно-піщаної черепиці.

Гідроізоляція

Поверх кроквяних ніг укладається дихаюча підкровельна супердифузійна мембрана. Вона допомагає випаровуватися волозі і захищає від появи конденсату, потрапляння всередину талого снігу чи дощу у разі порушення цілісності покрівельного покриття.

Контробрешітка і обрешітка

Контробрешітка забезпечує вентиляційний простір між підкровельною гідроізоляцією і покрівлею. Зазвичай крокви монтуються до початку робіт.

Після контробрешітки встановлюється обрешітка. Крок крокв залежить від того, який тип покрівлі ви обрали, і рекомендацій будівельних норм в регіонах. Контробрешітка і обрешітка кріпляться за допомогою болтів, гвинтових цвяхів або цвяхів з кільцевою канавкою для більш надійного кріплення.

У приватних будинках 25% всіх тепловтрат припадає саме на скатний дах, тому його варто утеплювати.

Гідроізоляція Gerard

Конструкція даху під черепицю Gerard

Теплоізоляція

Теплоізоляцію укладають між або під кроквами без прогалин і щілин. Якщо плануєте реконструкцію даху, тоді покладіть утеплювач над кроквами. Якщо дах вже встановлено, то теплоізоляцію укладають під кроквами.

При правильному монтажі і експлуатації ізоляція служить 50 років і довше. А значить, міняти її доведеться не раніше, ніж покрівлю.

Композитна черепиця Gerard

Черепицю Classic, Milano, Heritage, Diamant і Shake можна укладати одну на одну зліва направо чи навпаки.

Листи черепиці кріпляться до обрешітки в 8 точках за допомогою цвяхів, відповідних специфікації компанії AHI Roofing. Цвяхи обробляють методом гарячого оцинкування. Як показала практика, це надає їм максимальну довговічність і стійкість до корозії.

Будинок у Чорногорії до реконструкції покрівлі

Будинок у Чорногорії до реконструкції покрівлі

Будинок у Чорногорії після реконструкції покрівлі

Будинок у Чорногорії після реконструкції покрівлі

Заміна старої покрівлі - простіше не буває

Що робити, якщо стара покрівля віджила своє, а на те, щоб повністю поміняти кроквяну систему даху під нове покриття, немає ні часу, ні грошей?

Для таких випадків інженери Gerard розробили лінійку черепиці Diamant. Її площа на 10% більша за площу інших профілів Gerard. Це дозволяє істотно заощадити часові та фінансові витрати при будівництві.

Завдяки легкій вазі, черепицю Gerard можна покласти поверх існуючої покрівлі. У деяких випадках знімати старий покрівельний матеріал не обов’язково, як і посилювати кроквяну систему.

Рекомендуємо для реконструкції використовувати черепицю Gerard Diamant.

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму