січень 2020

Композитна черепиця: недоліки та переваги Gerard

Луї Фішер і його команда

Коли новозеландець Луї Фішер у 1957 році винайшов першу у світі черепицю зі сталевою основою і покриттям з кам’яної крихти, це була революція. Він і подумати не міг, що через півстоліття його черепиця буде експортуватися у 130 країн світу. А всі інші виробники, які спробують випустити свої аналоги, завжди будуть на крок позаду.

Всі ці роки компанія AHI Roofing покращувала свою черепицю, прагнучи зробити її ще кращою, ще витривалішою, ще якіснішою. І все це було не дарма. Сьогодні Gerard – покрівля, яка з упевненістю витримає будь-які екстремальні погодні умови і ніколи не підведе.

 

Переваги композитної черепиці Gerard

 

50 років гарантії

60 років компанія AHI Roofing виробляє композитну черепицю. З цих шістдесяти 30 років проходять практичні випробування, як на даху заводу, так і на окремих стендах в різних частинах Нової Зеландії. Цікаво, що випробовуються і свої зразки, і черепиця конкурентів.

Надійний захист від перепадів температур, від вологи і снігу забезпечує шар алюмоцинка Zincalume® – запатентована новозеландська розробка. Алюмоцинк перевірений не тільки часом і погодними умовами, а й практичними випробуваннями в науковому центрі AHI Roofing.

Саме тому ми з упевненістю даємо 50 років підкріпленої гарантії на композитну черепицю Gerard.

У 7 разів легше, ніж керамічна черепиця

Вага композитної черепиці на 1 м2 покриття – не більше 1,8 кг. Для прикладу: вага керамічної черепиці на 1 м2 покриття – від 12 до 48 кг (в залежності від моделі та виробника).

Невелика вага і товщина дозволяють легко і швидко встановлювати покрівлю, не перевантажуючи кроквяну систему. Великий плюс і в тому, що набір черепиці для покриття середнього приватного будинку можна легко перевезти у невеликому фургоні.

 

Стійкі до УФ-випромінювання кольору

Тільки Gerard в покритті черепиці використовує природний гранулят каменів, стійкий до УФ-випромінювання і термонагрузок. Компанія не використовує у виробництві штучних барвників.

А для створення нетипових відтінків на виробництві застосовують так звану «керамізацію» каменю. 35-річні тестування в лабораторії і на даху заводу не показали суттєвої різниці у вицвітанні натурального і «керамізованого» базальту.

Композитна черепиця Gerard Shake

Шорстке покриття утримує сніг на даху

Гнучкість спрощує монтаж

Композитну черепицю можна зігнути за допомогою спеціального верстата, відрізати ножицями або гільйотиною. Такі маніпуляції дозволяють легко обходити складні місця на даху – кути, мансардні вікна, антенні і вентиляційні виходи, димоходи.

Gerard – легка і тонка композитна черепиця. Розміри листів дозволяють дуже швидко покрити будинок і економно витрачати матеріал. 

Шумоізоляція

Черепиця Gerard не потривожить ваш сон. Верхній шар з базальтової крихти прекрасно ізолює шум дощу або граду. 

Витримує найгіршу погоду

Град, урагани, пожежі – Gerard нічого не боїться. Є безліч реальних прикладів, коли наша покрівля витримала град розміром з перепелине яйце у Сіднеї, урагани в США зі швидкістю 160 км/год, часті землетруси у Новій Зеландії, цунамі в Японії, крижані зими у Сибірі. На багатьох континентах природа не любить жартувати.

Затримує сніг

Шорстке покриття утримує сніг на даху до тих пір, поки він не розтане. Висока агдезія запобігає лавиноподібним сходженням снігу.

Недоліки черепиці Gerard


Композитна черепиця – це покрівля зі сталевою основою і покриттям з кам’яної крихти. Часто покупці побоюються, що сталь почне іржавіти, а крихта може обсипатися. Однак з Gerard таке не трапляється. Сталевий лист покривається алюмоцинком, який захищає від негативного впливу води, а крихта тримається на міцному і еластичному базовому шарі на основі акрилу. Вам немає про що турбуватися.

 

Які ж недоліки?

  • Gerard – покрівля преміум-якості, тому коштує дорожче найпопулярніших видів черепиці.
    Підходить для покриття дахів з кутом скату від 12°, не менше.
  • Мало вузькоспеціалізованих монтажників. Але наш офіційний партнер АСТ допоможе вам з підбором досвідченого установника в вашому місті.
  • Потрібні специфічні інструменти для правильного виконання монтажу. Але наш дистриб’ютор зможе надати їх в оренду без необхідності покупки.

Докладніше про черепицю Gerard дізнавайтеся у нашого партнера. У шоурумі АСТ можна подивитися зразки, отримати детальну консультацію і дізнатися вартість покрівлі.

Gerard – покрівля преміум-якості

Контактна інформація

Ми можемо вам чимось допомогти? Якщо так, заповніть, будь ласка, форму